Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 16:51 Bu haber 4378 kez okundu
 
17 madalya ile gururumuz oldular
13 ilden toplam 1.350 sporcunun katıldığı ‘Şehit Gaffar Okan İllerarası Karate Turnuvası’ müsabakalarına Karasulu gençler adeta damga vurdu. Karasulu karateciler, turnuvadan 17 madalya ile döndü.
SPOR Haberi
17 madalya ile gururumuz oldular

 

Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü ile Karasu Halk Eğitimi Merkezi sporcularının da katıldığı  ‘Şehit Gaffar Okan İllerarası Karate Turnuvası’ Karasulu sporcuların gurur tablosu haline dönüştü. Karasulu genç sporcular, bu büyük müsabakalardan toplam 17 madalya ile döndü. Müsabakalarda 2 birincilik, 7 ikincilik ve 8 üçüncülük madalyası kazanan Karasulu sporcular ilçenin gurur kaynağı oldu.

 

 

Karasu Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç da müsabakaları yakından takip ederek başarılı olan sporcularımıza madalyalarını taktim etti. Ataç, genç sporcuları tek tek tebrik etmeyi de ihmal etmedi. Antrenör Şevki Abakoç, “Dereceye giren sporcularımı tebrik ederim” dedi ve “Bizlerden desteklerini esirgemeyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na, Karasu Gençlik Hizmetleri ce Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’a, Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Said Özkan’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı