Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 10:21 Bu haber 7162 kez okundu
 
2.Karasu Çocuk Festivali’ne hazır mısınız?
Organizatör Gülşen Şirin tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Karasu Çocuk Festivali, birbirinden sürpriz etkinliklerle Karasulu çocukları ağırlamaya hazırlanıyor.
KÜLTÜR Haberi
2.Karasu Çocuk Festivali’ne hazır mısınız?

Karasu 32 Evler futbol sahasında 16 Haziran’da Karasulu çocukları müthiş bir festival bekliyor. Bayramın ikinci günü olan 16 Haziran Cumartesi günü saat 12:00 ile 22:00 saatleri arasında birbirinden sürpriz etkinliklerin yer alacağı 2.Karasu Çocuk Festivali biletleri 4 Haziran Pazartesi gününden itibaren Karasu Kır Optik ve Kocaali Foto Yılmaz’da satışa sunulacak. Organizatör Gülşen Şirin, “Bu yıl çocukları müthiş etkinlikler ve sürpriz oyun alanları bekliyor. Geçen yıl olduğu gibi şişme oyun alanları, Survivor parkuru, panayır oyunları, animatörler, çizgi film kahramanları, karnaval yiyecekleri ve birbirinden eğlenceli dans ile yarışmalar çocuklarımızı bekliyor” dedi.

 

Sürpriz etkinlikler

 

Bu yıl farklı olarak akrobat gösterileri, Afrikalı gösteri ekipleri ve yeni sürpriz etkinliklerinde festival kapsamına alındığını belirten Şirin, “Çocuk festivalimizin ikincisi, geçen yıla göre daha farklı ve daha kapsamlı olacak. Sadece gündüz değil, akşam saatlerinde de festivale katılım sağlanabilecek. Gelen yoğun talep nedeniyle festivali gece saatinde de devam ettireceğiz. Ailelerin, çocuklarını güvenli ve eğlence dolu bir ortamda eğlenmeleri için tüm önlemleri aldık ve hazırlıklarımızı tamamladık. 16 Haziran Cumartesi günü, çocuklarımızı müthiş bir festival bekliyor” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı