Haber Detayı
26 Ocak 2018 - Cuma 10:17 Bu haber 6565 kez okundu
 
Altı ay sonra şifa buldu
Karasu Devlet Hastanesi’nde yaklaşık altı ay süren zorlu tedavi sürecini tamamlayan 70 yaşındaki Nebahat Siyam, şifa bularak taburcu oldu.
SAĞLIK Haberi
Altı ay sonra şifa buldu

Karasu Devlet Hastanesi Cerrahi Ortopedi Kliniği’nde yaşadığı altı aylık tedavi sürecini tamamlayan Nebahat Siyam (70), serviste görevli doktor, hemşire ve personelin ilgisinden son derece memnun kaldığını söyledi. Siyam, “Bana annelerine baka rgibi bakan doktor, hemşire ve personele çok teşekkür ediyorum. Onların ilgi ve desteğiyle şifa buldum. Altı ay gibi uzun bir süreyi kendileriyle geçirdim. Şimdi sanki evimden ayrılıyormuşum hissiyle taburcu oluyorum. Hem mutluyum hem de hüzünlüyüm. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Taburcu olan Nebahat Siyam’ı ziyaret eden Karasu Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Op.Dr. Ersin Cücen ile Sağlık Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız, servis hemşireleri ile birlikte Nebahat Siyam’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak çiçek verdi. Başhekim Vekili Cücen, “Hastamız, hemşire ve doktor arkadaşalrımıza sond erece yardımcı olarak pozitif ve uyumlu bir yaklaşım sergiledi. Bu da personelimizin hizmet kalitesini ve moralini arttırdı. Kendisine geçmiş olsun diyor, sağlıklı günler dileğinde bulunuyoruz” dedi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı