Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 13:06 Bu haber 8802 kez okundu
 
Bir garip anket
Bu hafta Karasulu vatandaşları arayarak gerçekleştirilen anket merak uyandırdı. Anketin kim ya da hangi parti tarafından yaptırıldığı henüz belirlenemedi.
SİYASET Haberi
Bir garip anket

Karasulu vatandaşları cep telefonlarından arayarak hangi adayı destekleyeceklerine yönelik soru sorulan seçim anketi, ilçede merak uyandırdı. Ankara'ya ait olan (0 312) 261 05 54 numaralı telefondan aranan vatandaşlara, önümüzdeki yerel seçimde hangi adayı destekleyecekleri ve Belediye Başkanı olarak görmek istenildiği soruluyor. Ankette mevcut Beledye Başkanı Mehmet İspiroğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın ve MHP İlçe Başkanı Münr Ali Kara'nın isimleri yer alıyor

 

 

Her aday için 1'den 4'e kadar numara verildiği ve desteklenen adayın numarasının tuşlanmasını istendiği anketin, kim veya hangi parti tarafından yaptırıldığı ise henüz belirlenemedi. Fakat sokakta, anketin iktidar partisi adayının belirlenmesi için yaptırıldığı, CHP ve MHP ilçe başkanlarının isimlerinin ise ne amaçla konulduğunun anlaşılamadığı yönünde söylentiler dolanıyor.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı