Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 23:16
 
Bir günlüğüne hastane onlara emanet
Karasu Devlet Hastanesi yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla idareyi bir günlüğüne çocuklara emanet etti. Karasu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, en az büyükleri kadar başarılı bir yönetim ortaya koydu.
SAĞLIK Haberi
Bir günlüğüne hastane onlara emanet

Karasu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Karasu Devlet Hastanesi yönetimini bir günlüğüne ele aldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın değişmez görev değişimi etkinliği, bu yıl Karasu’da renkli görüntülere sahne oldu. Ortaokul öğrencileri, bir günlük hastane idaresini ele aldı ve en az büyükleri kadar başarılı bir yönetim ortaya koydu. Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi koltuğuna oturan Reyyan Çiftçi, 23 Nisan dolayısıyla başhekimlik adına bir mesaj verdi. Başhekim Yardımcısı görevine Zeynep Zeren Erbatan, İdari Mali Hizmetler Müdürü koltuğuna Merve Sena Çiftçi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü koltuğuna Melis Tatlı oturdu hastanenin sorunlarına kısa sürede çözüm buldu. Nisanur Kar ise Acil Servis Doktoru göreviyle servise giriş yapan hastaları başarılı bir şekilde muayene etti.

 

 

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Celalettin Akyol, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ortaokul öğrencilerimizi misafir ettik. 23 Nisan’ın geleneği olan koltuk değişimi etkinliği bu yıl Karasu’da gerçekleşti. Yönetimi bir günlüğüne onlara devrettik ve geleceğin meslektaşlarımızla tanışmış olduk” dedi. Karasu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine teşekkür eden Akyol, “Gençlerimiz belki de ileride bizim koltuklarımızda oturacak ve bizlerden daha iyi hizmet verecek. Kendilerine hayatları boyunca başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı