Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 10:08 Bu haber 4646 kez okundu
 
Bu kaçıncı kaza?
Karasu Plaj Caddesi ile Kültür Caddesi’nin birleştiği noktada bir kaza daha meydana geldi. Sosyal medyada ve haber sitemizde ‘Yıkın Şu Putları’ sözleriyle defalarca dile getirdiğimiz sorun yine meyvesini verdi (!)
3.SAYFA Haberi
Bu kaçıncı kaza?

İlçe merkezinin en işlek caddesi olan Plaj Caddesi’nin Kültür Caddesi ile birleştiği kavşakta çok kez büyüklü küçüklü kaza meydana geldi. Kavşakta yer alan reklam totemleri, sürücülerin defalarca şikayet konusu haline geldi. Reklam panolarının, dönüşlerde, diğer yönlerden gelen araçların görüşünü engellediğini söyleyen sürücüler, kaza sonrası bu totemleri hedef haline getiren sözler sarf etti.

 

YKIN ŞU PUTLARI: Köşe yazısını okumak için buraya tıklayın

 

Geçtiğimiz günlerde bu kavşakta bir kaza daha meydana geldi. Kazada can kaybı ve yaralanma yaşanmaması teselli tarafı olurken, yine maddi hasar oluştu. Sosyal medya hesaplarımızda, Öz Karasu Gazetesi’nde ve Karasu Haberleri İnternet Haber Medyası sitemizde ‘Yıkın Şu Putları’ başlıklı yazıyı defalarca paylaştık ve yetkililerden bu soruna çözüm bulmalarını istedik.

 

Fakat bu ucube reklam panoları, dev boyutlarıyla refüjde durmaya devam ediyor ve çok sayıda kazaya davetiye çıkartıyor. Bu totemlerin olduğu yerde meydana gelecek bir kazada yaşanacak can kaybı veya yaralanmanın hesabını kim nasıl verir bilemiyoruz. Ama dev totemlerin, daha çok kazaya sebep olacağını sürücüler ve çevre esnaf da üzerine basa basa belirtiyor.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı