Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 19:03 Bu haber 12386 kez okundu
 
Ev yemekler lokantası açıldı
Karasu’da bayan girişimciler tarafından faaliyet gösterecek olan ‘Hanımca Ev Yemekleri’ lokantası hizmete girdi. Pişirilmesinden satışına kadar her aşamasında bayanların yer aldığı lokantada sadece ev yemekleri yapılıyor.
EKONOMİ Haberi
Ev yemekler lokantası açıldı

Karasulu bayan girişimci Sabiha Bıçkın tarafından açılan Karasu Hanımca Ev Yemekleri lokantası aile arasında yapılan mütevazi bir törenle Karasu halkının hizmetine sunuldu. Pişirilmesinden satışına kadar her aşamasında bayanların yer aldığını belirten Bıçkın, “Lokantamızda sadece ev yemekleri yapıyoruz. Her gün müşterilerimizin isteğine göre faklı bir menü çıkarıyoruz. Yemeklerin yanı sıra baklava ve çeşitli tatlılarda kesinlikle hazır malzeme almıyoruz. Her şey bayanların el emekleri ile oluyor. Şimdiden bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyorum ve tüm halkımızı ev yemeklerimizin tatlarına bakmaları için bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Hanımca Ev Yemekleri lokantası, Atatürk Bulvarı (trafiğe kapalı alan) Işıkmar Pasajı sonundaki yerinde Karasu halkına hizmet vermeye başladı.

Kaynak: (SK) - Sakarya Kuzey Gazetesi Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı