Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:20 Bu haber 4193 kez okundu
 
İlk dönemin stresini attılar
Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri, Perşembe günü gerçekleştirdikleri etkinlikte 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini kahvaltı programı ile tamamladı.
EĞİTİM Haberi
İlk dönemin stresini attılar

Okul öğretmenleri tarafından organize edilen kahvaltı programında bir araya gelen Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, ilk dönemi tamamlamanın mutluluğunu yaşadı. Kahvaltı programında tüm öğretmenler ve okul personeli bir araya geldi ilk dönemin de değerlendirmesini yapma fırsatı buldu.

 

Okul Müdürü Ali Salim, “2017-2018 eğitim ve öğretim yılını böyle güzel bir etkinlikle tamamlamak bizlere hem moral verdi hem de eğitimci arkadaşlarımız arasındaki motivasyonu arttırdı. Öğretmen arkadaşlarımız güzel bir kahvaltı programı düzenleyerek bizlerin bir araya gelmesine vesile oldu. Hem bu güzel program için hem de ilk dönemi başarıyla tamamlamamıza katkı sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Öğretmenler ve idareciler, kahvaltıda bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlk dönemin stresini attılar
İlk dönemin stresini attılar
İlk dönemin stresini attılar
İlk dönemin stresini attılar
Yorumlar
Haber Yazılımı