Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:33 Bu haber 5993 kez okundu
 
İlk karne heyecanı
Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, ilk karnelerini büyük bir heyecanla alarak 2017-2018 eğitim öğretim yılına kısa bir ara verdi. Karne gününde veliler de çocuklarının yanında yer alarak, onların heyecanına ortak oldu.
EĞİTİM Haberi
İlk karne heyecanı

‘Kıpır Kıpır İçim, İlk Karnemi Aldığım İçin’ ismini verdikleri eğlenceli bir etkinlikle karnelerini alan Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, 14 günlük bir tatile “merhaba” dedi. Cuma günü kendileri için hazırlanan birbirinden güzel şekilli karneleri alan minik öğrenciler, arkadaşlarıyla beraber sınıflarında çizgi film izledi ve doyasıya eğlendi. Toplu olarak bol bol hatıra fotoğrafı da çektiren öğrenci ve veliler, ilk karnelerine kavuşmanın mutluluğunu öğretmenleriyle birlikte yaşadı.

 

Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, “2017-2018 eğitim öğretim dönemi öğrencilerimiz ilk karnelerini bugün almanın mutluluğunu yaşıyor. Bizler de onların mutluluğunu gördükçe hem mutlu oluyoruz hem de gururlanıyoruz. Tabii ki öğrencilerimiz için karne birer simgedir. Onların başarısı, hayatlarının ileriki dönemlerinde ortaya çıktıkça asıl bizler karnelerimizi almış olacağız. İlk eğitim döneminde çocuklarımıza ilgi ve emeklerini eksik etmeyen başta öğretmen arkadaşlarıma ve değerli velilerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlk karne heyecanı
İlk karne heyecanı
İlk karne heyecanı
İlk karne heyecanı
İlk karne heyecanı
İlk karne heyecanı
Yorumlar
Haber Yazılımı