Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:05 Bu haber 4441 kez okundu
 
Karasu’da eğitim masaya yatırıldı
Karasu Kaymakamı Aziz Mercan başkanlığında toplanan okul müdürleri, ‘Eğitim Değerlendirme Toplantısı’ ile Karasu’daki eğitimin son durumunu masaya yatırdı.
EĞİTİM Haberi
Karasu’da eğitim masaya yatırıldı

Karasu Kaymakamlığı toplantı salonunda 16 Ocak Salı günü gerçekleşen toplantıya, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan başkanlık etti. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Şube Müdürleri ve ilçe merkezinde bulunan 30 resmi ve özel okulların müdürleri de hazır bulundu.

 

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan tarafından ilçenin eğitim durumu hakkında bilgi verildi. Ayrıca eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş ve öneriler alındı, çözüm yöntemleri ile başarıyı artırıcı faaliyetler görüşüldü.

 

Kaymakam Aziz Mercan yaptığı konuşmada, toplum olarak eğitimin en önemli görevlerimizden biri olduğunu, görev süresi boyunca mesaisinin ve Kaymakamlığın imkanlarının büyük bölümünü eğitime ayıracağını belirtti. Toplantı sonunda, gerçekleştirilen ‘Eğitim Değerlendirme Toplantısı’nın ilçe merkezi dışında olan mahalle okullarının müdürleri ile de yapılmasına karar verildi.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı