Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 13:45 Bu haber 4195 kez okundu
 
Kursiyerlerin çalışmaları takdir topladı
Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Karasu Halk Eğitimi Merkezi’ni ziyaret etti. Turhan, kursiyerlerle sohbet etti ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
EĞİTİM Haberi
Kursiyerlerin çalışmaları takdir topladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan,  Karasu Halk Eğitimi Merkezi (HEM) binasında verilen kursları gezerek kursiyerlerden ve usta öğreticilerden bilgi aldı. Turhan, Karasu HEM’de devam eden yağlıboya resim,  giyim üretim - dikiş ve el nakışı atölyelerini gezdi. Resim kursunda yapılan karakalem ve yağlıboya çalışmalarını inceleyerek ortaya konulan eserleri çok beğendiğini belirten Turhan, “Kursiyerlerimizin gerçekten bu işe yetenekli, usta öğreticilerimizin yönlendirmesiyle bu yeteneklerini daha üst seviyelere çıkartacaklarına inanıyorum” dedi.

 

Giyim-dikiş ve nakış sınıflarını da ziyaret eden Çetin Turhan, sınıflardaki üretim ve çalışma ortamı ile makine imkanlarının çok iyi olduğunu söyledi. “Kursiyerlerimizin güzel ve kaliteli ürünler ortaya çıkaracaklarına inanıyorum” diye konuşan Turhan’a Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Said Özkan, Müdür Yardımcıları Ferhat Tekeli, Necati Tok ve kursiyerler de ziyaretinden dolayı Turhan’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı