Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 15:14 Bu haber 6329 kez okundu
 
Mehmetçik Vakfı’ndan teşekkür
TSK Mehmetçik Vakfı tarafından Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kerim Uyar’a bir teşekkür ziyareti düzenlendi. Mart ayında gerçekleştirilen bağış kampanyası için Uyar’a ve Karasulu şoförlere teşekkür edildi.
GÜNDEM Haberi
Mehmetçik Vakfı’ndan teşekkür

Geçtiğimiz Mart ayında Karasulu şoförler tarafından tüm minibüslerin bir günlük gelirleri Afrin’de gerçekleştirilen operasyona destek olmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmıştı. Bağışın yerine ulaşmasının ardından TSK Mehmetçik Vakfı İstanbul Anadolu Yakası Temsilcisi Ümit Yücekan ve Gayrimenkul İşlemi Uzmanı Temel Kalaycı, Karasu’ya gelerek şoförler adına Başkan Kerim Uyar’a bir plaket ve berat takdim etti. Gerçekleştirilen kampanyanın büyük önem arz ettiğini belirten Yücekan, “Karasu’nun kıymetli şoför esnafına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bir günlük o helal kazançlarını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya imza attılar. Bağışları da yerine ulaştı ve Mehmetçik Vakfı adına sizlere teşekkür etmek için misafiriniz olduk” dedi.

 

Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kerim Uyar ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Bizler, doğumdan ölüme kadar asker olarak yetişen ve kendini öyle bilen bir milletin evlatlarıyız. Mehmetçiğimiz için bir günlük gelir belki çok bir şey değil. Fakat biz, Mehmetçik kardeşlerimize destek olmak için çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Bu plaketi ve beratı kampanyaya destek veren tüm şoför arkadaşlarımız adına alıyorum” ifadelerini kullandı. Ziyarette, Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetim kurulu üyeleri Başaran Yavuzyiğit ve İsa Bayrak da hazır bulundu.

 

 

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı