Haber Detayı
02 Nisan 2018 - Pazartesi 20:57 Bu haber 4596 kez okundu
 
Spora ve sporcuya tam destek
“Tek amacımız gençlerimizin spor yaparak büyümesidir” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, spor adına yapılacak her projeye tereddütsüz imza atacağını açıklamalarına ekledi.
SPOR Haberi
Spora ve sporcuya tam destek

Karasu Futbol Akademisi ile Sakaryaspor U12 futbol takımı, Karasu’da gerçekleştirilen dostluk maçında buluştu. Genç yeteneklerin dostça mücadelesini yakından takip eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, maç sonunda her iki takımın teknik direktörleriyle sohbet ederek futbolcularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 “Spor adına yapılan her proje değerlidir” 

 

Sporun her dalına sonuna kadar destekçi olduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Geleceğin profesyonel futbolcularının yetişeceği Karasu Futbol Akademisi’ni kurduk. 32 Evler mevkiimize ve diğer mahallelerimizde halkımızın hizmetine sunduğumuz spor tesislerimizin her saatinin dolu geçmesi bizleri mutlu ediyor. Bu alandaki hizmetlerimiz her geçen gün artarak devam edecektir. Spor adına yapılacak her projeye tereddütsüz imza atacağımızı özellikle belirtiyorum” dedi.  

 

Yeni spor tesisleri ve sosyal yaşam alanları

 

Hazırlık maçının ardından açıklama yapan Başkan İspiroğlu; “Hizmete sunduğumuz spor tesislerimiz ve sosyal alanlarımız vatandaşlarımız tarafından etkin bir şekilde kullanılıyor. Vatandaşlarımız spor yaparken, okullarımız da çeşitli spor müsabakalarını bu alanlarda gerçekleştiriyorlar. Geçtiğimiz hafta Limandere mahallemize güzel bir sosyal yaşam alanı ve futbol sahamızı kazandırdık. Manavpınarı ve Kuyumcullu mahallelerimizin de projeleri tamamlanma aşamasına geldi. En kısa zamanda bu hizmetimizi de hayata geçireceğiz. Attığımız her adımda Karasu’nun geleceğini düşünüyoruz ve tüm hizmetlerimizi bu yönde şekillendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Spora ve sporcuya tam destek
Spora ve sporcuya tam destek
Spora ve sporcuya tam destek
Spora ve sporcuya tam destek
Yorumlar
Haber Yazılımı