Ataç ailesinin acı günü

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ın ağabeyi İsmet Ataç, hayatını kaybetti. Ataç’ın cenazesi, ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Limandere Mahallesi Mezarlığı’na defnedilecek.

Ataç ailesinin acı günü


-

Karasu Limandere Mahallesi’nden merhum Şükrü Ataç’ın oğlu; Limandere eski Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Limandere Mahallesi esnaflarından Hikmet ve Cemal Ataç ile Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç’ın kardeşleri İsmet Ataç, vefat etti.

Uzun süredir kanser tedavisi gören İsmet Ataç (65), Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Ataç’ın cenazesi Salı günü Limandere Merkez Mezarlığı’nda ikindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Limandere Mahallesi Mezarlığı’na defnedilecek.

KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak merhum İsmet Ataç’a Allah’tan rahmet, başta Müdür Kemal Ataç olmak üzere aile ve sevenlerine sabır dileriz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 19:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 6 ay Önce

Rabbim rahmet eylesin.Rahmetiyle,merhametiyle muamele eylesin.Mekanını cennet eylesin.Kederli ailesine,eş,dost,sevenlerine sabırlar diliyorum.

SIRADAKİ HABER