Aynı yer, yine kaza, devamı da gelecek

Karasu Vatan Caddesi ile Kültür Caddesi’nin birleşiminde yine maddi hasarlı bir aza daha meydana geldi. Kazanın boyutu değil ama olduğu yer olarak bir kez daha dikkatler bu kesişme noktasına çevrildi. Vatandaş da esna da hız kesici kasis istiyor.

Aynı yer, yine kaza, devamı da gelecek


-

İKİ CADDE BİRLEŞİMİNDE YİNE KAZA (izle):

...

Karasu ilçe merkezinde belli başlı noktalarda sürekli çeşitli kazalar meydana gelmekte. İlçe basınında sık sık yer verilmesine rağmen bir önlem alınmıyor. Hatta “Sürücü hatası, kurallara uymuyorlar” gibi yorumlar da yapılıyor kurum veya kurum görevlileri tarafından.

Vatan Caddesi ile Kültür Caddesi’nin birleştiği dörtyol noktası da bunlardan biri. Sık sık maddi hasarlı kazalar meydana gelmekte. Ayrıca bu bölge okul yolu olarak da kullanılıyor. Cadde sakinleri, hız kesici kasis yapılarak, kural tanımayan sürücülerin hızlarını kesmesini istiyor.

Son olarak da Karasu Belediyesi’ne ait kamyon ile bir işletmeye ait kamyonet çarpıştı. Kazanın boyutu önemli değil ama olduğu yer önem arz ediyor. Caddenin Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanlarında olduğu belirtilirken Karasu Belediyesi’nin de bu caddeye hız kesici kasis yapılması için girişimde bulunması bekleniyor.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER