Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden drone destekli uygulama

Karasu-Kocaali yolu üzeri (Ankara Caddesi) Çağdaş ışıklar mevkiinde drone destekli uygulama gerçekleştirildi. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri, bir saat içerisinde kırmızı ışık ihlali yapan 20 araç sürücüsüne toplam 8 bin 540 lira cezai işlem uyguladı.

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden drone destekli uygulama


-

BİR SAATTE 20 ÖLÜMCÜL HATAYA CEZA (izle):

...

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, kural ihlallerinin ve olası kazaların önüne geçmek amacıyla polis sorumluluk bölgesinin genelinde drone destekli uygulamalara başladı. Perşembe günü Ankara Caddesi üzerinde Çağdaş ışıklar mevkiinde drone ile havadan görüntü alan ekipler, kural ihlali yapan araç sürücülerini tespit etti.

Kırmızı ışıkta geçen araç sürücüleri, çevirme noktasında durduruldu ve 427’şer liralık cezai işlem uygulandı. Bir saat içerisinde 11 otomobil, 6 hafif ticari araç ve 3 motosiklet sürücüsüne kırmızı ışıktan toplam 8 bin 540 lira ceza kesildi.

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis sorumluluk bölgesi genelinde, özellikle önemli kavşaklarda sık sık drone destekli uygulamaların sürdürüleceğini belirterek olası bir kazanın yaşanmaması için sürücülerin kural ihlali yapmamaları konusunda uyarıda bulundu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 22:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan sağlam
hasan sağlam - 4 hafta Önce

Kimsenin gözünün yaşına bakmayın,basın cezayı,akılları başlarına gelsin.

SIRADAKİ HABER