Karasu İlçe Emniyet, yılbaşı gecesi göz açtırmadı

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yılbaşı gecesi ilçe merkezinde gerçekleştirilen uygulamalarda silah ve uyuşturucu madde ele geçirildi. İşletme ve eğlence mekanları da halkın huzuru ve güvenliği için denetlendi.

Karasu İlçe Emniyet, yılbaşı gecesi göz açtırmadı


-

Sakarya’nın Karasu ilçesinde yılbaşı gecesi Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sıkı denetim uygulandı. 31 Aralık Cuma günü saat 08:00’da başlayan uygulama ve denetimler 24 saat sürdü. 1 Ocak Cumartesi günü saat 08:00’da sona eren uygulamalarda işletme ve eğlence mekanları da denetlendi.

Gerçekleştirilen uygulamalarda 945 şahsa GBT sorusu yapıldı. 301 araçta arama ve sorgulama gerçekleştirildi. 39 işyeri ve eğlence mekanında da huzur uygulaması yapıldı. İlçe genelinde çok sayıda kontrol noktaları oluşturuldu. Drone destekli havadan denetim de yapıldı.

Uygulama ve denetimler kapsamında 20 gram esrar maddesi ele geçirildi. Bir adet kuru sıkıdan bozma silah yakalandı. 12 araca toplamda 9 bin 623 lira idari para cezası uygulanırken 1 araç da trafikten men edildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER