Melike Baki, Karasu’da son yolculuğuna uğurlandı

Üniversite eğitimi gördüğü Denizli’nin Pamukkale ilçesinde üniversite yurdunun odasında cansız halde bulunan 22 yaşındaki Meltem Baki, memleketi olan Sakarya’nın Karasu ilçesinde toprağa verildi. Cenazeye, Baki’nin üniversite arkadaşları da katıldı.

Melike Baki, Karasu’da son yolculuğuna uğurlandı


-

MELİKE BAKİ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (izle):

...

Denizli’deki üniversite yurdunun odasında hayatını kaybetmiş halde bulunan ve ölüm sebebi henüz belirlenemeyen Pamukkale Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Melike Baki (22), Sakarya’nın Karasu ilçesinde gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Karasu’nun Gölköprü Mahallesi’nde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazında Melike Baki’nin babası Ömer Baki ve ağabeyi Fatih Baki’nin ayakta zorlukla durduğu görüldü. Üniversiteli kızın cenazesi, kılınan namazın ardından Gölköprü Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Melike Baki’nin amcası Ali Baki, “Çalışkan biriydi, çok sakindi, çok konuşmazdı. Her zaman okumak istiyordu. Acı haberi duyunca yıkıldık” diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Cenazeye, Melike Baki’nin üniversite arkadaşları da katıldı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2022, 00:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER