Şentürk’e ait beach, yanmaktan son anda kurtarıldı

Murat Şentürk’e ait olan Long Beach, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yakılan ateş sonucu yanmaktan son anda kurtarıldı. Şentürk’ün bir süre önce plaj malzemelerinin bulunduğu depoda yakılarak küle dönmüştü.

Şentürk’e ait beach, yanmaktan son anda kurtarıldı

-

LONG BEACH, YANMAKTAN SON ANDA KURTARILDI (izle):

...

Karasu Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi üzerinde bulunan ve Murat Şentürk’e ait olan Long Beach, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakılan ateş sonucu yanma tehlikesi geçirdi. Beach’ten dumanların çıktığını gören vatandaşlar, itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine Karasu İtfaiye Amirliği’ne bağlı itfaiye ekipleri ile polis ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede ateşin, beach yanındaki halatların tutuşturulması sonucu çıktığı belirlendi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile ateş söndürüldü ve beach işletmesini tamamen sarması son anda önlendi.

Ateşin kimler tarafından ve ne amaçla yakıldığı belirlenemezken polis, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda tarif edilen şahısların belirlenmesi için soruşturma başlattı. İşletme sahibi Murat Şentürk’ün yaklaşık dokuz ay önce de evinin yanında bulunan ve içerisinde plaj malzemelerinin bulunduğu deposu yanmış ve tamamen küle dönmüştü.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER