Tabuta sarılı beyaz duvağıyla son yolculuğuna uğurlandı

Bilecik’te okuduğu üniversite yurdunda fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve hastanede vefat eden 19 yaşındaki Meltem Berberoğlu, Sakarya’nın Karasu ilçesinde gözyaşları eşliğinde toprağa verildi. Cenazeye, üniversite ve yurt yetkilileri ile Berberoğlu’nun arkadaşları da katıldı.

Tabuta sarılı beyaz duvağıyla son yolculuğuna uğurlandı


-

MELTEM BERBEROĞLU, TOPRAĞA VERİLDİ (izle):

...

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim gören ve kaldığı yurtta fenalaştıktan sonra hastaneye kaldırılan, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 19 yaşındaki Meltem Berberoğlu, toprağa verildi.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden Karasu’nun Paralı Mahallesi’nde nakledilen Berberoğlu’nun cenazesi, ilk önce helallik alınmak üzere evine getirildi. Baba Ahmet Berberoğlu ve anne Ayşe Berberoğlu, kızlarının tabutu başında gözyaşı döktü.

Meltem Berberoğlu’nun cenazesi, helallik alındıktan sonra Paralı Mahallesi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Paralı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazeye genç kızın okuduğu üniversite ile kaldığı yurt yetkilileri ile okul arkadaşları da katıldı.

Meltem Berberoğlu’nun kuzeni İlyas Berberoğlu, “Çok üzgünüz. Kendisi biraz kilolu olduğu için üç ay önce midesine kelepçe taktırmıştı. Yurtta kalp krizi geçiriyor. Müdahale ediliyor, hastaneye kaldırılıyor. Orada vefat ediyor” diyerek yaşanan acı olayı anlattı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2021, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER