Uyuşturucu ticareti yapan iki kişi tutuklandı

Sakarya’nın Karasu ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen iki şahsa ait adreslerde ve araçta yapılan aramalar sonucunda belirli gramlarda çeşitli uyuşturucu madde, hassas terazi, silah ve mühimmatlar ele geçirildi. Operasyon sonucunda iki kişi tutuklandı.

Uyuşturucu ticareti yapan iki kişi tutuklandı


-

UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN İKİ KİŞİ TUTUKLANDI (izle):

...

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile etkin mücadele kararlılıkla devam ediyor. Polis sorumluluk bölgesinde uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen iki şahsa ait adreslerde ve araçta, uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

Gerçekleştirilen operasyon sonucunda, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları belirlenen M.Ç. ve H.H isimli şahısların ikametinde ve arabasında yapılan aramalarda; 698 adet extacy hap, 30 gram sentetik toz uyuşturucu, 156 gram cannabinoid, 86 gram metamfetamin, 11 gram Hint keneviri ve 2 adet de hassas terazi ele geçirildi.

Ayrı yine şahısların adres ve araçlarında yapılan arama sonucunda 1 adet ruhsatsız silah ile bu silaha ait olduğu tespit edilen 4 adet MKE 7x65 fişek yakalandı. İki şahıs, yapılan işlemlerin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Sakarya L Tipi Ceza İnfaz kurumuna teslim edildi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2022, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER