AAL bir ilke daha imza attı

Ulusal ve uluslararası projelerle adından söz ettirmeye devam eden Karasu Atatürk Anadolu Lisesi, il ve ilçede bir ilke daha imza attı. Lisenin UNESCO Kulübü üyelik başvurusu UNESCO Milli Komisyon Yönetim Kurulu tarafından kabul edildi.

AAL bir ilke daha imza attı


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Karasu Atatürk Anadolu Lisesi, UNESCO Kulübü üyelik başvurusunda bulunmuştu. Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla UNESCO Milli Komisyonu’na iletilen başvuru, yönetim kurulu kararıyla kabul edildi.

Üyeliğe kabul edilen Atatürk Anadolu Lisesi’nin üç yıllık izleme süreci başlatıldı. Bu karar neticesinde il ve ilçede UNESCO Kulübü faaliyetleri yürütmeye hak kazanan ilk lise olarak tarihe geçti.

“Üyeliği kabul edilen ilk okul olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz” diyen Okul Müdürü Yusuf Yurdasucu, “Çalışmalarda emeği geçen başta okulumuz İngilizce Öğretmeni Duygu Bal, mesai arkadaşlarım ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER