Ankara’dan Karasu’ya canlı tebrik

Türkiye ikinciliği elde eden Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Milli Eğitim Bakanı Selçuk ile canlı görüşme yaptı. Oktay ve Selçuk, Karasulu öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Ankara’dan Karasu’ya canlı tebrik


-

TÜBİTAK tarafından düzenlenen 51. Lise Öğrencileri Proje Yarışması’nda Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri Emine Erdoğan ve Sinemnur Yavrum, Barış Örgen danışmanlığında psikoloji alanında kazandıkları Türkiye ikinciliği başarısıyla dikkat çekmişti.

Bu başarılarının sonucu olarak Karasulu öğrenciler, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile çevrimiçi görüşme yaparak Karasu’yu bir kez daha temsil ettiler. Oktay ve Selçuk, öğrencileri derecelerinden dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aykut Bozkurt da öğrencilerinin başarılarının devamını dileyerek “Başta danışman öğretmenimiz olmak üzere öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2021, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER