Atatürk çocukları, Karasu’dan yetişiyor

Aynı anda çift ülke diploması veren ve “Dünya vatandaşı yetiştiriyoruz” sloganıyla İngilizce ile Fransızca eğitimi Karasu’da veren tek okul olan Kanada Okulları Karasu Kampüsü, bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan ilk okul oldu.

Atatürk çocukları, Karasu’dan yetişiyor


-

KANADA OKULLARI KARASU KAMPÜSÜ 29 EKİM COŞKUSU (izle):

...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karasu’da okullarda kutlanmaya başladı. Dünya vatandaşı yetiştiren Kanada Okulları Karasu Kampüsü öğrencileri, sergiledikleri coşku dolu gösteri programıyla Karasu’da Atatürk çocuklarının da yetiştiğini kanıtladı.

Çarşamba günü, Karasu-Kocaali yolu üzerinde yer alan okul binasında düzenlenen programın açılış konuşmasını Sınıf Öğretmeni Sabriye Erdoğan yaptı. Konuşmanın ardından okulun 8.sınıf öğrencisi Bilge Kağan Erdin, eşsiz bir piyano dinletisi sundu.

Birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin dans ve koro gösterilerinin ardından öğrencilere Cumhuriyet belgeseli izlettirildi. Oratoryo gösterisi ve İngilizce tiyatro da öğrenciler tarafından beğeniyle izlendi. Okul Müdürü Ayhan Sarı’nın konuşmasının ardından anasınıfı öğrencilerinin sunduğu gösterilerle program sona erdi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER