Çevre ve Şehircilik’ten FSM’ye belge

Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında “Sıfır Atık” belgesi almaya hak kazandı. Sistemin okulda kurulmasının ardından belge, bakanlık tarafından okula gönderildi.

Çevre ve Şehircilik’ten FSM’ye belge


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık Projesi”, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda uygulamaya konuldu. Sıfır atık yönetim sisteminin kurulmasının ardından “Sıfır Atık” belgesi, Okul Müdürü Mehmet Bayhan’a teslim edildi.

“İsrafın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atığın miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulması, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında sıfır atık yönetim sistemini oluşturduk” diyen Müdür Bayhan, “Çalışmalarda emeği geçen müdür yardımcıları Şaban Altuntaş ve Halil İbrahim Akkurt’a teşekkür ederim” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER