Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli

Karasu’da hizmet veren ve tüm hazırlıklarını tamamlayan Özel Duru Gündüz Bakımevi, 1 Haziran Pazartesi itibariyle faaliyete geçiyor. Kreş binasında tüm önlemler alındı ve dezenfekte işlemleri tamamlandı. Yaz okul kayıtları da başladı.

Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

Uzun bir aranın ardından 1 Haziran Pazartesi itibariyle yeniden hizmet vermeye başlayacak olan Özel Duru Gündüz Bakımevi, yaz okulu kayıtları almaya başladı. Kreş binasında Koronavirüs’e karşı tüm önlemleri aldıklarını belirten Özel Duru Gündüz Bakımevi sahibi Meryem Garip, “Minik yavrularımızın sağlığı, bizim için her şeyden önemli. Binamız ve bahçemiz titizlikle dezenfekte edildi” dedi.

 

1 Haziran’da yaz okulu eğitimine başlayacaklarını belirten Garip, kayıtların sürdüğünü ve velilerin ilgisinin de yoğun olduğunu ifade etti. “Bu yaz, öğrencilerimizi birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinliklerle karşılayacağız” diyen Meryem Garip, virüs tedbirleri nedeniyle öğrenci sayısını kapasitenin yarısı kadar tutacaklarını belirtti ve velilere kayıt için acele etmeleri yönünde çağrıda bulundu.

 

Özel Duru Gündüz Bakımevi yaz okulu kayıt için:

 

GSM: 0507 111 35 96  -  0539 656 43 94

WEB: www.durubakimevi.com

TEL: 0264 718 25 33

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER