Cumartesi günü için hazırlık yaptılar

Karasu ilçesinde okullarda görev yapan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğretmenleri, üçüncü meslek lisesinde bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan öncülüğünde düzenlenen toplantıda 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan sınavda dikkat edilmesi gereken hususlar aktarıldı.

Cumartesi günü için hazırlık yaptılar


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün’ün haberi


Çarşamba günü (bugün) Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan öncülüğünde ilçede görev yapan Psikolojik Danışman ve Rehberlik (PDR) öğretmenlerine yönelik bir toplantı düzenlendi.

 

Toplantıda, 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan “Liselere Geçiş Sınavı” ile ilgili bilgilendirilmede bulunuldu ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında hatırlatma yapıldı.

 

PDR öğretenlerine yönelik gerçekleşen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan ile birlikte Şube Müdürleri Halil Dursun ve Fikret Güldemir ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü daire amirlerinden Enver Coştur hazır bulundu. Toplantının ardından yapımı tamamlanan meslek lisesi gezilerek tanıtımı yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER