Hepimizin ortak hedefi

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek başta Karasulu olmak üzere tüm öğrencilere ve eğitimcilere başarılar diledi.

Hepimizin ortak hedefi


-

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2021-2022 eğitim öğretim yılını büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından nihayet okullarına, sınıflarına kavuşuyor. Daha iyi bir geleceğin anahtarının çocuklarımız olduğunu biliyoruz.

Milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, donanımlı nesillerin yetişmesi hepimizin ortak hedefidir. Elbette tüm dünya ile birlikte pandemiyle mücadelemiz de devam ediyor. Hem kesintisiz bir eğitim öğretim yılı, hem de sağlığımız için pandemiyle mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam edelim. Özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına sıkı sıkıya uymaya azami özen gösterelim.

Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum”

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2021, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER