İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan, yeni öğretmenlerle buluştu

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ilçeye yeni atanan öğretmenler ile tanışma programı gerçekleştirildi. Öğretmenlerin tek tek kendilerini tanıttığı programda Karasu’nun eğitim başarısına vurgu yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan, yeni öğretmenlerle buluştu


-

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, ilçeye yeni atanan öğretmenlere bir araya geldi. Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleşen programın koordinatörlüğünü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Fatma Betül Gökhan üstlendi. Programa Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre de katılım sağladı.

Öğretmenlerin tek tek mesleki kariyerlerini anlatıp kendilerini tanıttıkları programda öğretmenlik yıllarında bir anısını aktaran İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, duygu dolu anlar yaşadı. Tanışmanın ardından hazırlanan sunum ile Karasu tanıtıldı ve eğitimdeki başarısı ile projeleri aktarıldı.

Programda öğretmenlerin iştirak ettikleri her türlü etkinlik, proje ve çalışmalarda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak onların destekçisi olacaklarının vurgusu yapıldı. Programın ardından karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ait stüdyo ve toplantı salonu gezilerek hakkında bilgi verildi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2022, 13:50


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER