Karasu Anadolu Lisesi’nden vals ile veda

Karasu Anadolu Lisesi tarafından Çarşamba günü mezuniyet töreni düzenlendi. Törende okul birincisi Mihrican Filizfidanoğlu’nun konuşmasında Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Kimya Öğretmeni Eşref Kaşıkçıya vedası duygu dolu anlar yaşattı. Öğrencilerin vals gösterisi ise büyük alkış aldı.

Karasu Anadolu Lisesi’nden vals ile veda


-

KARASU ANADOLU LİSESİ'NDEN VALS İLE VEDA (izle):

...

Çarşamba günü Karasu Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencilere yönelik veda programı düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştirdi.

Kılınç’ın konuşmasının ardından Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Serap Kılınç’ın koordinesinde hazırlanan vals gösterisi beğeniyle izlendi. Gösterinin ardından okul birincisi Mihrican Filizfidanoğlu, ikinci Havvanur Karaman ve üçüncü Sueda Aslan’a plaket takdim edildi. Mihrican Filizfidanoğlu mezuniyet kütüğüne plak çaktı ve bir veda konuşması yaptı.

Filizfidanoğlu, konuşmasında Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Kimya Öğretmeni Eşref Kaşıkçı’yı da unutmadı. Filizfidanoğlu’nun konuşmasının ardından öğrenciler gökyüzüne Kaşıkçı için güvercin bıraktı. Kayıkçı’nın fotoğrafı da katılımcılar arasında en ön sandalyede yer aldı.

Ardından bayrak ve flama teslim töreni gerçekleştirildi. Okul Müdürü Kılınç ve okul öğretmenleri tarafından öğrencilere diplomaları takdim edildi. Programın sonunda öğrenciler, gökyüzüne balon bıraktı ve kep attı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2022, 13:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil aydın
cemil aydın - 3 ay Önce

Hocanın saçlarına bakın,,ne çağdaş ama,(!),wals ın bizimle ne ilgisi var,Wals oynamakla çağdaş uygarlık seviyesine mi yükseliyoruz,,Horon oynasak,,gerici mi oluyoruz.Yabancı horon oynuyor mu?
Yıllardır şu aşağılık kompleksini üzerimizden atamadık.

SIRADAKİ HABER