Karasu dikkat çekiyor

Karasu’yu ziyaret eden Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi Murat Mengen, Karasu’nun il genelinde eğitim alanında dikkat çektiğini belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan ile görüşen Mengen, pandemi süreciyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Karasu dikkat çekiyor


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi Murat Mengen, Karasu’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan’ı da ziyaret eden Mengen’e, İl Başkan Yardımcısı Türker Erol ve Eğitim-Birsen Karasu Temsilcisi Ferhat Tekeli de eşlik etti.

 

Görevine asaleten atanan Turhan’a hayırlı olsun dileklerini sunan Mengen, Turhan ile pandemi sürecinde Karasu’da iki meslek lisesinde gerçekleştirilen yüzey dezenfektanı, maske ve el dezenfektanı üretimi hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

Karasu’nun, Sakarya genelinde eğitimde atılan adımlarla dikkat çektiğini ifade eden Murat Mengen, “Karasu’da eğitim camiası birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyor. Bu da il genelinde dikkat çeken başarıları ortaya koyuyor” dedi. Turhan da ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 20:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER