Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda temsili koltuk değişimi

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili koltuk değişimi gerçekleşti. Bir günlük jandarma komutanı olan Elif Miray Gönüllü, Jandarma Komutanı Üsteğmen Alataş’a büyüyünce jandarma olmak istediğini belirtti.

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda temsili koltuk değişimi


-

KARASU İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI'NDA TEMSİLİ KOLTUK DEĞİŞİMİ (izle):

...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda pandemi dolayısıyla ara verilen temsili makam değişimi, Karasu’da yeniden gerçekleştirildi. Karasu Jandarma Komutanlığı makamını Üsteğmen Hasan Alataş’tan Şehit Ferhat Sözer İlkokulu’ndan 2. sınıf öğrencisi Elif Miray Gönüllü devraldı.

Üsteğmen Hasan Alataş, Elif Miray Gönüllü’ye jandarma yeleğini giydirdi. Bir günlüğüne ilçe jandarma komutanı olan Elif Miray Gönüllü, telsizden anons geçti. Gönüllü, Üsteğmen Alataş’a büyüyünce jandarma olmak istediğini söyledi. Üsteğmen Alataş, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulundu.

Programın sonunda öğrenciler jandarma trafik motorlarına binerek keyifli dakikalar yaşadı. Koltuk değişiminde Elif Miray Gönüllü ile birlikte 4. sınıf öğrencileri Zeynep Balyemez, Onur Said Duman, Emirhan Ayas ve Nilay Yen de yer aldı. Öğrencilere, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ergün Demir, Okul Müdürü Ahmet Ova ile okul öğretmenlerinden Aslıhan Demirbağ eşlik etti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2022, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER