Karasu Merkez Erkek Kur’an Kursu hafızlık eğitimi başvuruları başlıyor

“Hem hafız ol hem okulunu bitir” sloganıyla 4. sınıf mezunu öğrencileri için Merkez Erkek Kuran Kursu’nda hafızlık eğitimi için öğrenci alımları başlıyor. Yeni dönemde sınırlı sayıda kontenjan açtıklarını belirten Kurs Müdürü İlhami Ulusoy, 16 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında başvuruların yapılabileceğini vurguladı.

Karasu Merkez Erkek Kur’an Kursu hafızlık eğitimi başvuruları başlıyor

-

Karasu Merkez Erkek Kur’an Kursu’nda 4.sınıf mezunu öğrencilere yönelik hafızlık eğitimi başlıyor. “Hem hafız ol, hem okulunu bitir” sloganıyla öğrencilere kapılarını açan Karasu Merkez Erkek Kur’an Kursu’na başvuruların 16 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında yapılabileceği belirtildi.

Sınırlı sayıda kontenjan açtıklarını belirten Kurs Müdürü İlhami Ulusoy, “Hafızlık eğitimimizi Müftülüğümüz olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak yürütüyoruz. Çocuklarımızı bu süreçte hem hafız olarak yetiştirmeye hem de Peygamber Efendimiz’in (sav) güzel ahlakını çocuklarımıza aşılamaya çalışıyoruz. İnşallah, güzel bir dönem geçiririz” dedi.

Hafızlık eğitimi için çocukların velileriyle birlikte Müftülüğü ya da Merkez Erkek Kur’an Kursu’na gelerek belirtilen tarihte başvuru yapabileceklerini ifade eden İlhami Ulusoy, “Ayrıca 0530 311 27 77 ve 0542 244 74 14 numaralı telefonlardan da bizimle iletişime geçebilirler” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER