Karasulu öğrencilerin sesine kulak verdiler

Sakarya Valiliği ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Sanat Sakarya, Müziğin Sesine Kulak Ver” etkinliği kapsamında Karasu’dan iki okul sahne aldı. Agora AVM’yi güzel sesleriyle çınlatan öğrencilere eğitimciler de enstrümanlarıyla eşlik etti.

Karasulu öğrencilerin sesine kulak verdiler


-

KARASULU ÖĞRENCİLER, AGORA AVM'DE SAHNE ALDI (izle):

...

Sakarya Agora Alışveriş Merkezi’nde sahneye konulan “Sanat Sakarya, Müziğin Sesine Kulak Ver” etkinliği müzikseverler tarafından beğeniyle takip ediliyor. Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu Ukulele Grubu ve Karasu İmam Hatip Ortaokulu Müzik Grubu da etkinlik kapsamında sahne alan okullar arasında yer buldu.

Öğrencilerin güzel sesiyle kulaklara hitap eden ezgilere, müzik öğretmenleri Özge Yaya ve Nesrin Bozkurt da enstrümanlarıyla eşlik etti. Müzik Öğretmeni Mehmet Tahir Gök de ekibe sahnede destek verdi. İlçe Koordinatörlüğü’nü ise Fatma Betül Gökhan üstlendi.

Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ozan Özkaya, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Okul Müdürleri Şeref Çifçi, Ahmet Ova, Orhan Bülbül ve veliler de katılarak öğrencilere destek verdi. AVM müşterileri de gün boyu devam eden dinletiye alkışlarıyla eşlik etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2022, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER