Karasu’nun ilk stüdyosu tamamlanıyor

Karasu’nun profesyonel anlamda ilk canlı yayın stüdyosu, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tamamlanma aşamasında. Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu’nda Milli Eğitim Müdürlüğü için ayrılan blok içerisinde yapımı süren stüdyonun tamamlanmasına günler kaldı.

Karasu’nun ilk stüdyosu tamamlanıyor


-

CANLI YAYIN STÜDYOSU GÜN SAYIYOR (izle):

...

Uzaktan eğitim ile birlikte sosyal ve dijital platformlara yönelik proje ile çalışmalarına sürekli yenisini ekleyen Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Karasu’da faaliyet gösterecek olan ilk profesyonel canlı yayın stüdyosunun tamamlanması için gün sayıyor.

Canlı yayınları ve videolu anlatımları ile Karasu’da çok sayıda öğrenci ve velinin takip ettiği yayınlar, Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu’nda ayrılan blok içerisinde tamamlanacak olan stüdyoda gerçekleştirilecek. Ayrıca blok içerisinde bir cep stüdyosu ve konferans salonu da yer alacak.

Stüdyo hakkında bilgi veren Karasu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özcan Erşen, “Pandemiyle beraber eğitim paydaşlarımızda da değişiklikler yaşandı ve böyle bir ihtiyaç doğdu. Karasu’da uzaktan eğitim faaliyetlerinde kullanılacak profesyonel bir alan oluşturuyoruz. Yaz sezonu tamamlanmadan hizmete girecek” dedi.

KarasuHaberleri.com - Medine Turan'ın haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2021, 01:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER