Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu’nda sergi ve kermes bir arada

Karasu Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu’nda öğrencilerin bir yıllık görsel sanatlar ve teknoloji tasarımı çalışmaları sergilendi. Serginin yanı sıra veliler tarafından sunulan kermes de ilgi gördü. Gün boyu devam eden programa İlçe Başkanı Sarıoğlu, Oda Başkanı Emre ve Muhtar Aslanbey de katılım sağladı.

Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu’nda sergi ve kermes bir arada


-

Geçtiğimiz günlerde Karasu Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu’nda görsel sanatlar ve teknoloji tasarımı sergisi ve kermes düzenlendi. Gün boyu gerçekleşen programa İYİ Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Temel Aslanbey, çok sayıda veli, eğitimci ve öğrenci katılım sağladı.

Programda öğrencilerin sergilenen çalışmaları incelendi ve kermeste okul yararına yiyecek içecek satışı gerçekleşti. Aynı zamanda öğrenciler, müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. İYİ Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu ise, kermese katkıda bulunmak için satın aldığı yiyecekleri öğrencilere ikram etti.

Okul Müdürü Numan Demirel, “Kermesimize öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katkısı oldu. Hepsine teşekkür ediyorum. Çok güzel bir kermes oldu. Çocuklarımız da farklı bir ortamda eğlenmiş oldular. Kermesin yanı sıra sergimiz de mevcut. Çocuklarımızın emekleriyle hazırlandı. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER