Müdür Önlemeç’ten Türk Kızılay’ına teşekkür ziyareti

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, gönüllüler ile birlikte Şehit İsmail Hakkı Yılmaz İlk ve Ortaokulu’nun duvarlarını boyamıştı. Okul Müdürü Ali Osman Önlemeç, Koordinatör Ekşi’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Müdür Önlemeç’ten Türk Kızılay’ına teşekkür ziyareti


-

Türk Kızılay Karasu Koordinatörlüğü, geçtiğimiz haftalarda Şehit İsmail Hakkı Yılmaz İlk ve Ortaokulu’nun duvarlarını boyamıştı. Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi ve gönüllüler; okulun anasınıfını, beden eğitimi-spor odasını, koridor duvarlarını boyadı ve figürler çizdi. Ayrıca okulun en güzel köşesi, Atatürk köşe olarak belirlendi.

Okul Müdürü Ali Osman Önlemeç, okulun duvarlarını renklendirdiği için Türk Kızılay Karasu Koordinatörlüğü’ne ziyarette bulundu. Müdür Osman Önlemeç’i Koordinatör Ekşi karşıladı.

Kızılay Karasu Koordinatörlüğü okulumuzu hayal ettiğimizden de güzel bir şekilde boyadılar” diyen Müdür Önlemeç, “Türk Kızılay’ımızı değerli yardımlarının yanı sıra eğitime parmak basan projelerinin de olması, eğitime önem vermeleri bizi son derece memnun etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Adem Ekşi ise, Okul Müdürü Önlemeç’e nazik ziyaretinden ötürü teşekkürlerini iletti. Önlemeç, Ekşi’ye ziyarette çiçek takdim etmeyi de ihmal etmedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER