Öğrencilerin kariyerine yön verecek program

Kanada Okulları Karasu Kampüsü, öğrencilerin geleceğine yön verecek olan Kariyer Günleri programının ilkini Perşembe günü düzenledi. Her meslek grubundan birer temsilcinin konuşmacı olarak katılacağı programların ilkinde Karasu Belediye Başkanı ve Avukat İshak Sarı, hukuk fakültesi ve avukatlık hakkında bilgi verdi. Öğrenciler, Sarı’ya başkanlık mesleğiyle ilgili sorular da yöneltti.

Öğrencilerin kariyerine yön verecek program


-

ÖĞRENCİLERİN KARİYERİNE YÖN VERECEK PROGRAM (izle):

...

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kanada Okulları Karasu Kampüsü tarafından düzenlenmeye başlanan ve ilki Perşembe günü yapılan Kariyer Günleri programına konuk oldu. Avukatlık kimliği ile hukuk fakültesi hakkında bilgi veren Sarı, öğrenciler tarafından dikkatle dinlendi.

Başkan İshak Sarı’ya avukatlık mesleğinin yanı sıra çok sayıda öğrenci tarafından belediye başkanlığı ile ilgili sorular da yöneltildi. Programa Kanada Okulları Karasu Kampüsü Kurucusu Ümit Varol, Kanada Okulları CEO’su Arif Zor, eğitimciler ve öğrenciler katıldı. Program sonunda Varol tarafından Sarı’ya çiçek takdim edildi.

Kanada Okulları CEO’su Arif Zor, “İlkini gerçekleştirdiğimiz Kariyer Günleri’ne özel bir konukla başladık. Öğrencilerimiz, bu programlar ile kariyerlerine yön verecek fikir ve bilgilere sahip olacak. Her meslek dalından bir temsilci düzenli olarak öğrencilerimize konuk olacak” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER