Özel Zeliha Anaokulu, yeni döneme güle oynaya başladı

Karasu’nun ilk özel anaokulu olan Özel Zeliha Anaokulu, oryantasyon döneminde öğrencilere yönelik bir tiyatro gösterisi ile 2022-2023 eğitim öğretim yılına başladı. Öğrenciler, tiyatro gösterisini kahkahalar eşliğinde izledi.

Özel Zeliha Anaokulu, yeni döneme güle oynaya başladı


-

Özel Zeliha Anaokulu, 2022-2023 eğitim öğretim yılına tam kadro olarak “Merhaba” dedi. Anaokulu öğrencilerinin uyum haftası kapsamında bir hafta önce eğitime başlayan Karasu’nun ilk özel anaokulunda, öğrenciler de yeni döneme tiyatro gösterisi eşliğinde başladı.

Okul Müdürü Halit Er, “Öğrencilerimizin oryantasyon zamanlarını daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek için tiyatro ve balon şenliği düzenledik. Okula başlama evreleri, çocukların heyecanları, endişeleri ve mutluluklarının konu alındığı tiyatro, öğrencilerimiz tarafından beğeniyle izlendi” dedi.

Etkinlik sonrası balon şenliği yapıldığını belirten Er, “Öğrencilerimize bu güzel günden hatıra olarak balon şapka hediye edildi. Ayrıca etkinlik sayesinde farklı sınıftaki öğrencilerde birbirleriyle vakit geçirerek kaynaşma sağlandı. Bu güzel şenlik için okulumuzun kurucusu Selman Özbay’a ve okul öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER