Velilerden kaynaşma kahvaltısı

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu velileri, kaynaşma amacıyla birer kahvaltı programı düzenledi. Her sınıfın kendi arasında düzenlediği tanışma ve kaynaşma kahvaltısına sınıf öğretmenleri de katıldı.

Velilerden kaynaşma kahvaltısı

Zübeyde Hanım Anaokulu velileri, geçtiğimiz hafta sonu düzenledikleri tanışma ve kaynaşma kahvaltısı programları ile bir araya geldi. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasının ardından hem minik öğrencilerin hem de velilerin kaynaşması amacıyla düzenlenen etkinlikler hoş sohbet ve fikir alışverişi içerisinde geçti. Her sınıfın kendi arasında düzenlediği kahvaltı programları, Zat-ı Şahane, Lumoss ve Lacum Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirildi. Kahvaltı programlarına Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, okul yönetimi ve öğretmenler de katıldı.

 

Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, “Değerli velilerimizin talepleri doğrultusunda birer kahvaltı programı gerçekleştirdik. Kendileri böyle bir kaynaşma programı yapılmasını istedi, bizler de davetlerine katıldık. Yıl içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde ortak hareket etme kararı aldık. Hepimiz minik öğrencilerimiz ve çocuklarımız için en güzel çalışmaları ortaya koyacağız. Her zaman dediğimiz gibi Zübeyde Hanım Anaokulu; bir okuldan öte kocaman bir aile ve sımsıcak bir yuva gibidir” dedi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER