5 dönüm arazide hijyenik kesim

Karasu Tuzla Mahallesi’ndeki 5 dönümlük çiftliğinde hijyenik kesim alanı oluşturan Hasan Ekşioğlu, “Kurban Bayramı’nda kurbanlarını kesecek olan Karasulu ve tatilci vatandaşlar için en uygun ortamı oluşturduk” dedi.

5 dönüm arazide hijyenik kesim

Kurban Bayramı öncesi Ekşioğlu Çiftliği’nde kesim hizmeti vermek için tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyleyen Hasan Ekşioğlu, “Kapalı ve açık alandan oluşan 5 dönümlük çiftliğimiz içerisinde hijyenik ve modern kesim hizmet vereceğiz” dedi. İsteyen vatandaşların hisseli kesimini gerçekleştirdiklerini isteyen vatandaşları da kesim sırasında çiftlikte ağırlayacaklarını belirten Ekşioğlu, “Kesim için gelen misafirlerimizi ağırlamak için kapalı ve açık oturma alanları oluşturduk. Deneyimli personelimizle birlikte hijyenik bir ortamda modern ve çelik kesim aletleri ile hizmet vereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri besili büyükbaş hayvanları kurban için satışa sunduklarını söyleyen Hasan Ekşioğlu, “Hisselerimiz 1.400 ile 2.000 lira arasında değişiyor. Kurbanlıklarımız arasında 600 kiloluk büyükbaşlar da mevcut. Kesim sonrası aynı anda 7 hisselik eti ayrı ayrı tartabilen, hem her hissenin ağırlığını hem de toplam ağırlığını gösteren modern terazimiz de hisse sahiplerinin hizmetinde olacak. Kurban hissesi almak isteyen ve çiftliğime ulaşmak isteyen vatandaşlarımız 0541 413 98 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirler” diyerek sözlerini tamamladı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER