Açılışa özel dev kampanya! Bu fiyatlar kaçmaz…

Sakarya genelinde hizmet veren İkizler Tarım Makinaları, il genelindeki dördüncü şubesini Karasu’da açtı. 7 Haziran Pazartesi günü gerçekleştireceği açılışa özel dev kampanya hazırlayan İkizler Tarım, ayrıca yine açılışa özel birbirinden sürprizler ile Karasulu çiftçileri ağırlamaya hazırlanıyor.

Açılışa özel dev kampanya! Bu fiyatlar kaçmaz…

-

Adapazarı, Akyazı ve Kuzuluk’un ardından Karasu şubesini açarak hizmet ağını genişleten İkizler Tarım Makinaları, 7 Haziran Pazartesi günü gerçekleştireceği Karasu şubesinin açılış töreniyle müşterilerine dev kampanya sunacak.

Birbirinden farklı ürünlerde büyük indirime giden İkizler Tarım Makinaları, açılışa özel olarak tüm motorlara ücretsiz bakım yapacak. Ayrıca 500 lira ve üzeri alışveriş yapanlar arasında gerçekleştireceği çekiliş ile 5 kişiye Husqvarna 91/28 diş 1.9 HP 40 cm kılavuz motorlu testere hediye edilecek.

Kabakoz Mahallesi İstiklal Caddesi No:1/C (Orman İşletme Müdürlüğü yanı) Karasu / Sakarya adresinde yer alan mağazasında dev kampanya ile açılışa hazırlanan İkizler Tarım Makinaları ürünlerine www.ikizlertarim.com internet adresinden ve 444 65 31 numaralı telefon ile 0542 780 54 02 WhatsApp hattından ulaşılabilir.

İKİZLER TARIM AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYALAR:

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER