Ahmet Baş'ı şehadetinin 4.yılında öğretmenleri unutmadı

Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri, öğrencileri Ahmet Baş’ın şehadetinin seneyi devriyesinde Baş ailesini ziyaret etti. Ahmet Baş’ı dualarla anan okul eğitimcileri, baba Polat Baş’a da anlamlı bir hediye sundu.

Ahmet Baş'ı şehadetinin 4.yılında öğretmenleri unutmadı


-

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde 14 Nisan 2018 günü hain teröristlerce şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Baş, şehadetinin 4.yılında dualarla anıldı. Mezun olduğu okul olan Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri, Baş ailesini ziyaret etti.

Okul idarecileri Metin Altuntaş ve Hüseyin Aydoğan ile Baş ailesini ziyaret eden okulun Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Teknolojisi öğretmenlerinden Oğuz Kalkay, “Ahmet Baş, alanımızdan mezun olan, başarılı ve sevilen bir öğrenciydi. Şehidimizi 4.yılında dualarla ve özlemle andık” dedi.

Kalkay, Ahmet Baş’ın babası Polat Baş’a, üzerinde Ahmet Baş’ın olduğu ve mobilya atölyesinde yakma yöntemiyle el ile yapılan ahşap fotoğraf çalışmasını hediye etti. Ziyarette duydu dolu anlar yaşayan Baş ailesi de Ahmet Baş’ın öğretmenlerine teşekkür etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER