Balcı: Fiyatlarda fazla bir artış olmadı

Ramazan ayında iftar sofralarının vazgeçilmezi pidelerin fiyatları açıklandı. Ramazan ayı için hazırlıklara başlayan fırıncıların fiyattan memnun kalıp kalmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Balcı: Fiyatlarda fazla bir artış olmadı


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

İl bazında değişiklik gösteren pide fiyatları açıklandı. Bu yıl, Ramazanda iftar sofralarının olmazsa olmazı pidelerin 370 gramın 4 TL’den, 560 gramı 6 TL’den satışa sunulacak.

Geçen yıla kıyasla pide fiyatlarında fazla bir artış olmadığını ifade eden Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı, “Üreticilerin memnuniyeti ileriki günlerde belli olur. Açıklanan fiyatlar, illerin maliyetleri dikkate alınarak belirlendi” dedi.

Fırınlarda hijyen, maske ve mesafe konusunda hassasiyet gösterildiğini de söyleyen İlyas Balcı, “Salgınla mücadele sürecinde güzel bir Ramazan ayı geçmesini temenni ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir takmaz
kadir takmaz - 1 yıl Önce

260 gr ekmek 2 tl 360 gr pide 4 tl burada bir çelişki yokmu sizce

SIRADAKİ HABER