Çarşı İstanbul, yüzde elli indirimle hizmete girdi

Türkiye’de 25 şubesi bulunan Çarşı İstanbul, 26.şubesini 26 Nisan Pazartesi günü Karasu’da açtı. Karasulu vatandaşlar, yüzde 50 indirimle hizmete giren Çarşı İstanbul’un açılışına büyük ilgi gösterdi.

Çarşı İstanbul, yüzde elli indirimle hizmete girdi

-

Çarşı İstanbul Karasu Şubesi, büyük indirim eşliğinde 26 Nisan Pazartesi günü hizmete girdi. Türkiye genelinde 25 şubesi bulunan Çarşı İstanbul’un, 2 bin 500 kalem ürün ve 25 bine yakın çeşidiyle 26.şubesinin açılışına Karasu vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Çarşı İstanbul işletmecileri Mehmet Kırkıpınar ve Kemal Kırkpınar, açılış süresince Karasulu vatandaşlarla yakından ilgilendi. Mağazaya ilgi gösteren vatandaşlar, sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak kasada uzun kuyruklar oluşturdu. Mağaza girişinde ateş ölçümü yapıldı.

BOL ÇEŞİT, YÜZDE 50 İNDİRİM!

İşletmeci Kemal Kırkpınar, “Asıl sektörümüz tekstildir. Karasu şubemizi porselen grubu, cam grubu ve mutfak gereçleri ağırlıklı olarak açtık. Yaz sezonunda ürün sayımızı 3 bin 500’e çıkaracağız, tekstil grubunu da satışa sunacağız” dedi.

Her hafta yepyeni ürünlere reyonlarında yer vereceklerini belirten Kırkpınar, “Ürünlerimiz sürekli yenilenecek. Açılışa özel yüzde 50 indirimle ürünlerimizi değerli Karasu halkının beğenisine sunduk. İndirimlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Çarşı İstanbul Karasu Instagram adresine ulaşmak için buraya tıklayın

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

ÇARŞI İSTANBUL, YÜZDE 50 İNDİRİMLE HİZMETE GİRDİ (izle):

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 12:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
kübra k.
kübra k. - 2 ay Önce

reklam alınınca pandemi puff mu olmuş

SIRADAKİ HABER