Çiğdem Kalan, Karasu’da ikinci mağazasını açtı

Karasu’da bir marka haline gelen Çiğdem Kalan, Karasu’daki ikinci mağazasını hizmete açtı. Açılış kurdelesini ilçe protokolüyle birlikte kesen Kalan, üçüncü mağazasını ise İstanbul’da açacağının müjdesini verdi.

Çiğdem Kalan, Karasu’da ikinci mağazasını açtı


-

ÇİĞDEM KALAN, İKİNCİ MAĞAZASINI AÇTI (izle):

...

Karasu Atatürk Bulvarı’nda By Capris adıyla hizmet veren Çiğdem Kalan, ikinci mağazasını markalaşma yolunda kendi adıyla Plaj Caddesi’nde hizmete açtı. Bay ve bayan reyonlarındaki ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken mağazanın açılış kurdelesini Çiğdem Kalan ve ilçe protokolü birlikte kesti.

16 yıldır sektörde hizmet verdiğini, 8 yıldır ise Karasu’da erkek giyim üzerine kaliteli bir hizmet politikası ortaya koyduklarını belirten mağaza işletmecisi Çiğdem Kalan, “Yeni mağazamızda bay ve bayan reyonlarımız birlikte yer alıyor. Yakında çocuk ve takım elbise reyonunu da hizmete sunacağız” dedi.

Kalan, “Ünlü markaların ihraç fazlası ürünlerini Karasu halkına ve tatilcilere uygun fiyata sunuyoruz. Üçüncü şubemizi ise İstanbul’da açacağız. Kendi adımızla markalaşarak şubelerimizi açacağız. Şube dışında ise Instagram üzerinden de satışımız mevcut. Yakın zamanda internet sitemiz üzerinden de satışlarımız başlayacak” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2022, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER