Emniyet ve zabıta da unutulmadı

Vefa Destek Grubu bünyesinde büyük fedakarlıklarla görev yapan emniyet, jandarma ve zabıta ekiplerini de unutulmadı. Geçtiğimiz hafta sağlıkçılara yemek ikramında bulunan Ensar Kebap, bu sefer kolluk kuvvetlerine ikramda bulundu.

Emniyet ve zabıta da unutulmadı


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Nevtan Angün'ün haberi


 

Koronavirüs salgını süresince Vefa Destek Grubu bünyesinden kusursuz bir görev dağılımı ile halkın yanında olan emniyet, jandarma ve zabıta ekiplerine Karasu Ensar Kebap tarafından öğlen yemeği ikram edildi. Geçtiğimiz haftalarda Karasu ve Kocaali’deki sağlıkçılara destek olan Ensar Kebap işletmecisi Nihat Erdoğan, bu haftada iki ilçenin kolluk kuvvetlerini imal etmedi.

 

Hakları ödenmez

 

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı, Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Kocaali İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kocaali İlçe Jandarma Komutanlığı olmak üzere 140 kolluk kuvvetine öğle yemeği ikramında bulunan Nihat Erdoğan, dağıtım sırasında oğlu Osman Erdoğan ile birlikte bizzat hazır bulundu. Ensar Kebap işletmecisi Nihat Erdoğan, “Emniyet ve zabıta ekiplerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Ama kendi bütçemizce onlara moral vermek istedik. Görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER