Erkeklerin gözü kulağı bu haberdeydi

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni fiyat tarifesini açıkladı. Yüzde 70’e yakın artan fiyatlar müşteriyi memnun etmedi. Yeni tarifenin Karasu’da uygulanıp uygulanmayacağı da merak konusu oldu.

Erkeklerin gözü kulağı bu haberdeydi


-

Sakarya genelinde erkek kuaförü hizmet fiyatları, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından güncellendi. Fiyatlarda meydana gelen yüzde 70’lik artış, müşteriyi olduğu kadar bazı kuaför esnafını da memnun etmedi. Kuaförler, yüksek fiyatın uygulanmasında zorluk yaşanacağını belirtti.

FİYATI UYGULAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Yeni fiyat tarifesinin de Karasu’da uygulanıp uygulanmayacağı merak konusu oldu. İlçe genelinde henüz yeni fiyatların uygulanmadığı görüldü. Klas Erkek Kuaförü işletmecilerinden Fatih Köz, “Bu yüksek fiyatları Karasu’da uygulamak zor. Mevcut tarifeyi bile almakta zorlanıyoruz” dedi.

Saç ve sakal tarifesinin 40 lira olduğunu belirten Köz, “Yeni fiyat 60 lira civarında. 30 liralık saç kesimini 45 liraya yükseltmişler. Berberlerle görüşmeden mi fiyatlar arttırıldı. Bu tarifeyi Karasu’da müşteriye yansıtmak mümkün değil” ifadelerini kullandı.

ERKEKLERİN GÖZÜ, KULAĞI BU HABERDEYDİ /izle):

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 1 yıl Önce

Haber başlığını çok abartmışsınız.Haber gayet detaylı,güzel.Başlık sanki emeklilikte yaşa takılanların haber başlığı gibi.

Karasu
Karasu - 1 yıl Önce

Saç traşı 45 TL mi ? Karasu Palm Beach oldu da biz mi duymadık ???

SIRADAKİ HABER