Fırıncılar, bu durumdan şikayetçi

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu’da hizmet veren fırıncılarla bir araya geldi. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı ve ilçe genelinde bulunan fırıncıları dinleyen Başkan İspiroğlu, ilçe esnafının her zaman yanında olduğunu bildirdi.

Fırıncılar, bu durumdan şikayetçi

Fırıncılar adına söz alan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Balcı, “İlçedeki fırıncılar olarak Belediye Başkanı’mızı ziyaret ettik ve belirli sıkıntılarımızı kendisine anlattık. Şu an gündemimizde olan ve bizleri zor duruma iten en önemli konulardan biri ilçemiz dışından fırıncıların ilçemizde ürünlerini satması. Başkanımız Mehmet İspiroğlu’nun geçen yıl başlattığı ‘Alışverişini Yerli Esnaftan Yap’ projesi çok güzeldi. İlçemiz genelinde de güzel bir hareketlenme yarattı. Bu projelerin devam etmesini bekliyoruz. Özellikle Ramazan ayında dışarda satılan unlu mamullerine, sağlığı tehdit ettiği için izin verilmemesini istiyoruz” dedi.

 

Başkan İspiroğlu, “İlçede yaşayan halkımızın daha iyi ve daha güzel hizmet almaları konusunda, devletimiz olarak gerekeni yapmak için çalışıyoruz. İlçemizde ki birçok esnaf gurubuyla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Amacımız ilçemizdeki çeşitli meslek kuruluşlarında çalışan vatandaşlarımızla da bir araya gelmek. Burada sizlerin ilçemiz adına düşüncelerinizi, projelerinizi, gördüğünüz eksiklikleri sizin ağzınızdan dinlemek. Siz fırıncılardan ricamız başta temizlik konularına çok dikkat etmeniz. Çünkü vatandaşımızın sağlığı her şeyden önce gelen bir konudur. Bu konudaki denetimlerimizi arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER