İlk meslek toplantısı berberlerle

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, ilçede hizmet veren erkek berberleriyle bir araya geldi. Emre, her hafta bir meslek grubuyla oda bünyesinde toplantı düzenleyeceklerini ifade etti.

İlk meslek toplantısı berberlerle


-

Her hafta bir meslek grubuyla bir araya gelerek esnafın beklentilerini ve çözüm yollarını ortak akılla bulamayı hedeflediklerini belirten Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, ilk meslek gurubu toplantısını ilçe berberleriyle yaptı.

Karasu’da hizmet veren 63 erkek kuaförüyle toplantı düzenleyeceklerini söyleyen Emre, “İlk toplantıda 20 erkek berberimizle buluştuk. Meslekleriyle ilgili istişare ettik, sorun ve taleplerini dinledik” diye konuştu.

AMAÇ, KENDİMİZİ GELİŞTİRMEK

Emre, “Toplantıda esnaflarımızın pandemi sonrasında ve ülkemizin ekonomik sıkıntılarla mücadele noktasında neler yapabiliriz, kendimizi nasıl geliştirebiliriz, ilçemize nasıl faydalı olabiliriz bu konularda fikir alışverişinde bulunduk” diye konuştu.

Başkan Emre, “Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi olarak odamıza kayıtlı bulunan bin 930 esnafımızın her meslek kuruluşuyla düzenli olarak bir araya gelecek olduğumuzu bir kez daha ifade eder tüm esnafımıza hayırlı bol kazançlar dileriz” diyerek sözlerini tamamladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER